RealWeb demo - záhlaví pro tisk
Pracujeme Coronavirus

Naše práce se nezastavila. Přestože větší část pracovního dne trávíme u telefonů a počítačů především konzultacemi, stále přijímáme zakázky k prodeji i pronájmu, provádíme prohlídky a připravujeme smlouvy. Aktuální info o našem provozu na facebooku.

Zde jste na správném místě. Než s námi začnete spolupracovat, jistě neuškodí, když si přečtete, co o nás napsali naši klienti. Ať už jde o prodej nebo pronájem, zvládneme to a pro Vás zajistíme rychle, bezpečně, s veškerou péčí a s odpovídajícím právním servisem. Již od roku 1997 pro své klienty zajišťujeme prodeje a pronájmy bytů, domů, nebytových prostor i pozemků. To vše především v Praze, v případě prodeje domů a pozemků i ve Středočeském kraji a v některých případech i dále.

 

Co o nás a naší práci napsali naši klienti:

Již dlouhodobě spolupracujeme s panem Novákem - TRIO Reality při pronájmu bytů, protože pracuje na vysoké profesionální úrovní, svědomitě a zodpovědně. Byli jsme maximálně spokojení. Je to spolehlivý expert v realitách.

L.Janošťáková. 

*** 

Dobrý den paní Šlesingerová,
chtěl bych Vám poděkovat za velmi příjemnou spolupráci při hledání podmínek pronájmu a následném pronájmu bytu. 
Celá akce od úvodní prohlídky bytu až po předání bytu nájemcům byla velmi profesionální (dotazy na požadavky, nastavení očekávání, plán celého obchodu vs. reálný průběh...). Myslím, že nejprůkaznější důkaz spokojenosti s Vaším pracovním výkonem je doporučení známým a fakt, že až budu příště potřebovat služby z Vašeho portfolia, rozhodně se Vám ozvu.
S pozdravem, Karel Mastný

*** 

Touto cestou bych ráda poděkovala panu Novákovi za velmi korektní jednání, profesionální rady a velmi milý, lidský přístup při koupi bytu. Následně jsme s jistotou oslovili pana Nováka při pronájmu bytu. Pana Pavla Nováka vřele všem klientům doporučujeme. 

Valáškovi

*** 

Dobrý den slečno Šlesingerová,

chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za zajištění pronájmu. Celkem náhodou jsme se obrátili na Vaši společnost a měli jsme štěstí, že jste si nás vzala na starost. Myslím, že Vaše jednání bylo velmi profesionální a navíc zakončeno úspěšným, rychlým pronájmem, zatím k naší spokojenosti. Jistě i z Vaší strany to vidíte positivně - sešli jsme se pouze dvakrát, což je asi minimální možný počet setkání. S pozdravem Přibovi 

 ***

Vážený pane,
rád bych Vám sdělil, že jsem byl velice spokojen s prací pana Pavla Černocha při jednání o pronájmu prostoru na Karlínském náměstí 6 v Praze. Klienty velice dobře připravil k jednání a jednání probíhala jasně a stručně a hlavně efektivně. Musím konstatovat, že jsem se za dobu své praxe nesetkal  s takto profesionálním jednáním.

Robert Fengl
ředitel společnosti BraFil a.s.

***

Dobrý den, chci poděkovat p. Novákovi Pavlovi, makléři RK Trio reality, který mi pomáhal s prodejem bytové jednotky v Praze. Jeho přístup k řešení celé transakce byl na vysoké profesionální úrovni, vše potřebné zařídil, ochotně, s taktem a trpělivostí vysvětlil celý postup.Případné problémy pomáhal řešit s aktivním přístupem. Vřele doporučuji využít schopností a znalostí p. Nováka.
Růžička Josef

*** 

Dobrý den,

chci vám touto cestou poděkovat za pronájem mého bytu v Košířích. 
Především oceňuji profesionální práci, ochotu a vstřícnost  vaší zaměstnankyně slečny Šlesingerové. 
Prosím předejte ji mé díky.
Ing. Arch. Michal Havelka

*** 

Vážený pane Novák, TRIO Reality,
chtěli bychom Vám touto cestou opravdu velmi, velmi poděkovat za Vaši práci spojenou s prodejem našeho bytu. Zvlášť oceňujeme Vaši odbornost, při veškeré administrativě spojené s tímto prodejem. Jste opravdu odborník na svém místě. Byli jsme s Vaším jednáním a přístupem k práci velice spokojeni. Jen díky Vám a Vaší odbornosti a zkušenostem jsme byli zbaveni všech obav, že budeme podvedeni. Za Vaši práci Vám opravdu moc děkujeme a přejeme Vám do další práce hlavně pevné zdraví a hodně spokojených klientů, jako jsme byli my.
Manželé Bobokovi 

*** 

Dobrý den,

dovolte mi ve stručnosti pochválit za hladce a profesionálně odvedenou práci ve věci zajištění pronájmů mých prostor Vaši spolupracovnicí slečnou Veroniku Missovou.
Ať se daří!
Spokojený klient Vojtěch Brettl

***

Chtěla bych touto cestou poděkovat RK Trio a zvláště panu Svadbovi za profesionálně provedenou práci 
při prodeji našeho domu. Snažila jsem se dům prodat sama ale bezvýsledně. RK Trio jsem oslovila na doporučení
a byla jsem natolik spokojená, že tuto RK budu vřele doporučovat dále. Velice děkuji také paní mgr. Seidlové, která
vše doladila po právnické stránce ke spokojenosti obou stran. 
Děkuji moc za spolupráci a přeji štěstí, zdraví mnoho pracovních úspěchů.
Jaroslava Jedličková
Mirošovice

***

Zápatí pro tisk