RealWeb demo - záhlaví pro tisk
Pracujeme Coronavirus

Naše práce se nezastavila. Přestože větší část pracovního dne trávíme v kanceláři konzultacemi, stále přijímáme zakázky k prodeji i pronájmu, provádíme prohlídky a připravujeme smlouvy. Aktuální info o našem provozu na facebooku.

Prodej prvorepublikové vilky s dílnou a zahradou v klidné obci 5 km od hranice Prahy

Základní údaje

Evidenční číslo: NS02454
Typ nemovitosti: Dům
Podtyp nemovitosti: Samostatný
Dispozice: 6+kk
Typ zakázky: Prodej
Stav zakázky: Aktivní
Lokalita: Sluhy
Cena: 8 450 000 Kč
Cena poznámka: Kupující neplatí provizi, právní servis zajištěn
Cena k jednání: Ne
Cena včetně provize: Ano

Popis

Prodej prostorného prvorepublikového domu v klidné obci Sluhy 5 km od hranice Prahy. Kolaudováno v roce 1940, dispozičně řešeno jako 6+kk (s možností rozšíření o další 1-2 místnosti v prostoru části nevyužité půdy), přistavěna dílna pro řemeslníka nebo kutila. Vhodné k bydlení početnější rodiny, případně bydlení spojenému s podnikáním. Vilka byla postavena pro tehdejšího správce školy a je mimořádně dobře dispozičně řešena, takže je bez zásadnějších změn vhodná k současnému stylu bydlení. Částečně je podsklepena, v prvním nadzemním podlaží jsou denní obytné místnosti, v prostorném podkroví ložnice. Objekt má novou střechu, je dobře odizolován a netrpí vlhkostí, přímo je napojen na nově zbudovanou dílnu se skladem, též částečně podsklepenou. Vytápění zajištěno plynovým kotlem, případně kotlem na dřevoplyn, voda ze dvou studní (přípojka obecní vody je zavedena, ale nevyužita), kanalizace obecní. Zahrada je prostorná a dobře udržovaná. Obec Sluhy je klidná se základní infrastrukturou - základní škola, mateřská škola, lékař, obecní knihovna, hospoda, kostel... Obec je napojena na PID, spojení s Prahou dobré (k zastávce 1 minuta pěšky, k metru Letňany pak autobusem cca 20 minut), dále autobusové linky do Brandýsa nad Labem. Kupující neplatí provizi, kompletní právní servis zajištěn, připraveno na koupi pomocí úvěru - bezplatně, výhodně a rychle zařídíme.

Makléř

Jméno: Zbyněk Svadba
Telefon: 224229106
Mobil: 777233242
Email: svadba@trio-reality.cz

Rozšiřující údaje

Možno hypotéka: Ano
Obytná plocha: 180 m2
Zastavěná plocha: 225 m2
Užitná plocha: 180 m2
Plocha parcely: 1147 m2
Nebytová plocha: 60 m2
Elektřina: 230/400 V
Voda: Vodovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: Ano
Telefonní přípojka: Ano
Terasa: Ne
Výtah: Ne
Parkování: Kryté stání
Konstrukce budovy: Cihla
Druh smlouvy: Výhradní
Celkem pater: 1
Počet nadzemních podlaží: 2
Stav nemovitosti: Dobrý
Typ vlastnictví: Osobní
Zařízeno: Nezařízeno
Využití: Smíšené
Energetická náročnost budovy: D - Méně úsporná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19
Zápatí pro tisk